Kurtyny i bramy


Wiele organizacji otoczenia biznesu wskazuje potrzebę montażu specyficznych rozwiązań do wjazdu na hale produkcyjne. Podyktowane jest to szybkością działania – nie wymagają one dodatkowego otwierania, oraz utrzymaniem odpowiedniej temperatury wewnątrz hali produkcyjnej, co ułatwia prężne i stabilne działanie produkcyjne.

Rozwiązaniem tego typu są kurtyna paskowa. Wykonane z pionowych pasków tworzywa PCV, dają swobodę przejazdu wózków widłowych, przejścia ludziom, a jednocześnie szybko powracają na miejsce i ograniczają ubytki energetyczne. kurtyna na drzwi są zazwyczaj przezroczyste – ułatwia to manewrowanie pojazdami – którym nie ograniczają one widoczności w takim stopniu, w jakim ograniczyłyby stałe bramy czy drzwi.

Kurtyny to także oszczędność czasu – szczególnie w zakładach przemysłowych, w których wymiana surowców i gotowych towarów odbywa się w szybkim tempie. Nie ma konieczności otwierania i zamykania przejazdu po każdym takim, nawet najmniejszym transporcie. Jest to wygodne i w dłuższej perspektywie czasu ogranicza koszty – przyspiesza działanie na linii produkcyjnej – daje to wymierne finansowe korzyści.

Szukasz atrakcyjnej oferty kurtyn na drzwi? Zapraszamy na: https://www.ekranypcv.pl/